SVATEBNÍ FOTOGRAF
Fotografie ze svatby obvykle do 7 - 14 dní

Svatební fotografové

Jana & Vašek Fröhlichovi

Naše družička Vendulka
Naše družička Vendulka

Focení svateb je pro nás vždy příjemné zpestření a provází nás prakticky každý rok od jara až do zimy - svatby fotíme oba dva, proto pokud chcete mít záruku dobře nafocené svatby, nenechávejte nic náhodě a objednejte si nás na vaší svatbu oba dva, nebudete litovat.

V rámci služby svatebního fotografa nabízíme nafocení vašeho svatebního dne od rána až do noci v rámci celé ČR. Díky tomu, že standardně fotíme na svatbě dva fotografové, neunikne nám žádný okamžik a z focení svatby budete mít nespočet svatebních fotografií na výběr.

Zpracované fotografie obvykle dodáváme do 7 - 14 dní po proběhlé svatbě a našem výběru fotografií určených k úpravě, na přání vám též vyhotovíme fotoknihu s nejlepšími záběry či zajistíme tisk konkrétních fotek včetně zarámování a tisku fotopláten. Ceny svatebního focení jsou velice individuální, orientační ceny naleznete v našem ceníku.

Nabízíme též možnost video záznamu z celé svatby. Jako zajímavost můžeme nabídnout focení před svatbou na svatební oznámení, výběr a zkoušení šatů, květin, svatební dekorace, rozlučku se svobodou, atd. Můžeme také využít náš fotoateliér v centru Prahy (např. uvedené foto na svatební oznámení).

Působíme zejména v Praze a širokém okolí, dojedeme ale kam bude potřeba nejen v rámci ČR, neváhejte nás poptat, zašleme vám cenovou kalkulaci případně se rádi osobně sejdeme. Pro pořádání svatebních hostin úzce spolupracujeme se Zámečkem Kaliště, kde je možné uspořádat svatební hostinu včetně zajištění ubytování. Zámeček Kaliště leží na břehu řeky Sázavy v malebném Ladovo kraji kousek od Prahy.

Pro více informací volejte Janu 737 636 557 nebo Vaška 606 066 480 případně využijte formulář níže.