SVATEBNÍ KAMERAMAN
Krátký sestřih či kompletní videozáznam?

Nabízíme natočení vašeho svatebního dne, případně třeba jen jeho části například natočením svatebního obřadu, příprav na svatbu, zkoušení šatů či jinou část svatebního dne, která je pro vás důležitá.

Referenční videa budeme vkládat postupně tak jak je budeme zpracovávat...

Aktuálně jsme nově rozšířili naší nabídku svatebního fotografa o nabídku svatebního kameramana, kdy obvykle jeden z nás fotí a druhý natáčí video případně pořizuje záložní fotografie či fotografie zachycující celkovou atmosféru svatby.

Můžete si od nás vybrat natočení videa na profesionální kameru se záznamem celého průběhu svatby (svatebního dne) od rána do noci a tento záznam dostat celý k dispozici v nesestříhané podobě - ideální nabídka pro celkovou kvalitní dokumentaci celého svatebního dne či vhodný podklad pro video sestřih, který si zpracujete sami, či některý váš známý...

...nebo je zde druhá varianta, kdy si od nás můžete z tohoto video záznamu nechat vyrobit krátkou cca 5 minutovou videoprezentaci zachycující hlavní a důležité okamžiky, které zprostředkují celkovou atmosféru svatby doplněné i o námi zachycené fotografie. Ideální varianta pro sdílení na sociálních sítích či jako jistota, že vám u videoprezentace vaší svatby nikdo neusne :-)

Orientační ceny naleznete v ceníku, doporučujeme však nejlépe osobní setkání, kde probereme všechny detaily vašich požadavků.

Volné termíny natáčení svateb rychle ubývají, tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.